Prastarý křišťál moudrosti a Nových Počátků

Vyprodáno

Nádherný mistrovský surový křišťál prastaré moudrosti, jako zástupce velmi silného krystalického Vědomí pro předání stařešinů a energií velmi moudrých, které ale zároveň na krystalu nesou novou krystalizace a je zde také propojení s NOvými počátky. Novými energiemi, aby se to Pra-Zdrojové moudré propojilo s tím Novým, nečekaným a vytvořilo tak novou cestu teď a tady. 

Krystal moudrost věků je zároveň Vědomím propojený se Zemskými i Vesmírnými krystaly a nese v sobě také vnitřní duhu a propojení s oranžovou esencí, která nás učí myslet na sebe a své zdravé ego a brát výzvy v našem životě jako etapy pozitivních změn.

Je krystalem osobním, který nese univerzální a širokospektrální energie, můžeme jimi přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, přenášet energie a informace, naopak pak vysílat své záměry a přání, aktivovat místa na těle i v přírodě, dodat jim energie a také léčit jeho paprskem...dá se použít na vše, co vaše srdce pocítí.

Nádherná moudrá hůlka jako průvodce, rádce, přítel, který nám v lásce a pochopení vždy poradí a ukáže Světlo naděje na Nové změny pro náš život. 

345 g 

2 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ