Prastarý Křišťál moudrosti

Vyprodáno

Nádherný prastarý křišťál, který v sobě nese velmi silné energie.

Takovéto krystaly vypadají nenápadně, aby se dostaly do rukou těm, kteří jsou povolaní a poznají je. Koncentrují v sobě obrovské množství energie a dokáží vyslat velmi silný světelný laserový paprek.

Krystal, ač je jednou částí, tak jsou k němu přizdruženy další nádherné křišťály, dokonce i oboustranný vyzařující krystal.

Křišťál v sobě nese hlubokou moudrost věků skrze prostory Země i Galaxie, je to nalazení se na Pravdu a vyšší záměry, pochopení událostí, které se nám na první pohled nemusí líbit. Učitel, který kráčí po našem boku a pomáhá při rozpomínání si na naše dary, schopnosti a vše, co nyní k nyní přichází, abychom aktivovali to, co nese v sobě za dary a začali je používat. Pomáhá nám celkově při aktivování telepatie, nalazení se na Vyšší energie, komunikaci se světelnými pracovníky, při propojení s Vyššími Já.

 Takovéto krystaly umí uvolňovat z našeho pole veškeré energetické šňůry, které máme k určitým ,,nezdravým,, věcem, ale také partnerské šňůry s osobami, se kterými jsme se sexuálně spojili. Tyto šňůry nás mohou ovlivňovat a je pro nás tak těžší pocítit, kdo plně JSME. 

Křišťál nám zobrazuje přebírání cizích energií a naše ztotožnění s věcmi, či programy, které jsou od druhých lidí, ale my je příjímáme do svého pole, a tím pádem za své. Krystal od nás dokáže odklonit tyto ,,cizí,, energie, abychom skutečně pocítili sami sebe a to jak věci máme..

1 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ