Prastarý moudrý Křišťál

Vyprodáno

Nádherný prastarý křišťál, který v sobě nese hluboké, moudré energie a zároveň je propojený s lemurskými kódy...

Takovéto krystaly vypadají nenápadně, aby se dostaly do rukou těm, kteří jsou povolaní a poznají je. Křišťál v sobě nese hlubokou moudrost věků skrze prostory Země i Galaxie, je to nalazení se na Pravdu a vyšší záměry, pochopení událostí, které se nám na první pohled nemusí líbit.

Učitel, který kráčí po našem boku a pomáhá při rozpomínání si na naše dary, schopnosti a vše, co nyní k nyní přichází, abychom aktivovali to, co nese v sobě za dary a začali je používat. Pomáhá nám celkově při aktivování telepatie, nalazení se na Vyšší energie, komunikaci se světelnými pracovníky, při propojení s Vyššími Já.

Křišťál nám zobrazuje přebírání cizích energií a naše ztotožnění s věcmi, či programy, které jsou od druhých lidí, ale my je přijímáme do svého pole, a tím pádem za své. Krystal od nás dokáže odklonit tyto ,,cizí,, energie, abychom skutečně pocítili sami sebe a to jak věci máme..

S krystalem můžeme pracovat tak, jak ucítí naše srdce, neboť nese všechny paprsky a zároveň univerzální energie jakou všechny křišťály mají. 

0,24 kg

1 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ