Křišťál s červenou esencí

Vyprodáno

Surový prastarý křišťál, jenž v sobě nese velmi hlubokou a ukotvující energii červené esence posvátné hlíny. Působí především na dolní oblast těla a 1. a 2. čakru, které jsou propojeny se Stabilitou a pocitem bezpečí na Zemi, že jsme tady doma, že je o nás postaráno, že jsme zde v bezpeční a nemusíme bojovat, bojovat o život, o hojnost...

Krystal je také pomocníkem v Ukotvení, jak s matkou Zemí, tak s fyzickým tělem, být ve svém středu. S přijetím hmoty a fyzického těla a práci s ním. Jeho cítění a vnímání signálů, jako kotva, která nás drží, abychom mohli konat a letět.

Krystal je vhodný i pro práci se sexualitou, pokud vnímáme nějaké bloky vůči druhému pohlaví, strach nebo staré vzorce mužsko-ženských energií, pocit boje, dokazování, uspokojování a řešení problémů, či krátkodobé uspokojení jako odraz nedostatku lásky k sobě skrz fyzický styk...

Přijetí osobní krásy, projevení se a svého těla, zdravé nespoutanosti, odvahy a tryskající vášně ve své čistotě, být viděn nahý ve své ryzí podstatě. 

Je to osobní křišťál pro osobní práci. Laserovým paprskem můžeme působit na 1. a 2. čakru, na chodidla pro ukotvení a stáhnutí nepotřebných energií. ..


930,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ