Pyrit

Vyprodáno

Kilový zlatý pyrit, který nese velmi silnou zlatou energii, kterou můžeme naplňovat své tělo, každou svou buňku. Můžeme si představovat jak námi proudí zlato, které propojuje všechny potřebné části, které mají vodit energie a informace.

Zlaté tekuté Světlo, jenž je silným aktivátorem, propojeným s energií Slunce a Hojností na všech úrovních. Jak té finanční stránce a všech vzorcích, podvědomých energiích, strachům, nedostatkům, které k financím můžeme mít.

Pyrito působí jak na celé naše tělo, tak také na centrum kreativity, která je propojena s TVŮRČÍ energií, je to příliv aktivních energií, nápadů, které jdou podpořeny silou najít cestu uskutečnění, naplnění a vůli konat a uvést vše do fyzické reality.

Krystal je také propojený se Zdrojem Slunce a naším vnitřním Sluncem, silou, kterou disponujeme a učíme se s ní dobře zacházet.

Pyrit nás podněcuje k hledání Pravdy, abychom se nespokojili s tím, co nám je nabízeno, ale vždy vše prověřili skrz sebe. Abychom šli na naší cestě dál, neusli na vavřínech a v pravých chvílích i předali to, co neseme a pomohli tak ostatním na jejich cestě.

1,05 kg

1 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ