Rodonit surový

Vyprodáno

Nádherný hluboký Rodonit, jako kámen, který nese název z řeckého rhodon, což znamená růže, tak hned si můžeme navnímat, že se tedy bude jednat o kámen, který je propojen s city, ženskou energií a vlastní krásou, sebehodnotou, zároveň je ale kamenem dodávající sílu, propojenou s ohnivým elementem. 

Je zde pro toho, kdo okamžitě vzplane a pro něco se hned nadchne. Ihned se zamiluje, začíná pořád nové projekty, nebo vytváří spoustu věcí, v žádném z nich však nevidí svoje poslání a mnoho z těchto cest poté pomalu končí. 

Je to kámen, který nám pomáhá v ukotvení, abychom i skrze tělo jasně cítili signály Země, Kosmu, nejen naše osobní Já chci, které spouští reakce těla a potřeby to tak mít... 

..abychom se nenechali ovládat chemií, či pudy, nenechali se strhnout vášní - oním ohněm, který může pálit vše ostatní... Ale skutečně cítili, v těchto situacích, které jsou emocionálně tak silné se dokázali schoulit sami do sebe, do hloubky svého srdce a tam bez iluzí a našich chtění pocítili Pravdu.

Dále je tento kámen propojen s vlastní krásou, jako růže, která se otevírá a svou krásu a vůni ukazuje všem okolo. Pomáhá nám v sebelásce a vlastní sebehodnotě. Projevení naší osobní krásy, jako krásy naší DUŠE. Naše krásné tělo, jako posvátný nástroj, díky něhož můžeme prožívat, cítit a realizovat je darem. Je darem přesně takové, jaké právě nyní Je. 

Buď Láskou a odpouštěj. Propusť veškeré smutky, které jsou pro tvou duši požehnanou zkušeností vstoupit do vlastní síly. Na vše reaguje s otevřeným srdcem a Láskou, avšak i osobními hranicemi. 

Tento kámen je uzpůsobený přesně do ruky, je to kontaktní kámen, který je vhodné držet v rukou a nechat jeho energii a paprsky proudit naším tělem. Můžeme ho používat i při emocionálních situacích, kdy se potřebujeme uklidit a zastředit. 


1 600,00 Kč
Please select variants first