Rubelit

Vyprodáno

Rubelit neboli Růžový turmalín je krystalem, který je propojený především s energií Lásky. Tento navíc přechází na konci některých krystal v zelené turmalíny, na slunečním světle jde pak u jednoho z nich vidět i modrý odstín.

Právě růžová a zelená je barva srdce, jak toho dospělého, jenž už prošlo zkušenostmi, tak duchovního a dětského ještě otevřeného důvěře a bezpodmínečné Lásce.

Rubelit nám pomáhá bezpodmínečně otevřít své srdce a neuzavírat se na základě předchozích zkušeností a bolestí z předchozích vztahů, ale otevřít se opět Lásce a důvěře druhým.

Učí nás projevovat své city, nestydět se za svou jemnost a citlivost, pomáhá nám nacházet vhodná slova, abychom uměli vyjádřit lásku a slova chvály, či poděkování, zároveň se naučili říkat v čistotě i to, co nás trápí nebo bolí.

Pomáhá v přijetí sebe sama, práci se Sebeláskou, učí nás překonávat stydlivost za své tělo a svou přirozenou sexualitu.

Krystal vybízí, aby veškeré pochyby, smutky, pocit samoty, nenaplněné lásky nebo strach z oddělení byl očistěn. Zároveň nás učí klidu a pokoře, že každý má svůj čas, což je vhodný krystal pro dvojpaprsky a duchovní partnery, aby se sladili ve fyzické realitě a zároveň plně respektovat čas a rozhodnutí toho druhého - např. pokud jeden z dvojplamenů není připraven a potřebuje čas.

V dlouhodobém vztahu pomáhá, aby v Lásce partneři nebyli pasivní a nebrali vše jako samozřejmost, ale aby si znovu plně vážili sami sebe, cítili k sobě Lásku, úctu i Vášeň.

0,6 kg

880,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ