Rubelit s akvamarínem

Vyprodáno

Rubelit je krystalem, který je propojený především s energií Lásky. Tento navíc přechází v sobě nese také blankytný surový akvamarín. Tyto krystaly se mají velmi rádi a krásně se podporují neboť se jedná o cit, komunikaci a světlo. 

Rubelit nám pomáhá bezpodmínečně otevřít své srdce a neuzavírat se na základě předchozích zkušeností a bolestí z předchozích vztahů, ale otevřít se opět Lásce a důvěře druhým.

Učí nás komunikovat své pocity, projevovat je a nestydět se to, jak někdy můžeme být citliví, dovolit si projevit veškeré pocity skrze naše tělo. Pomáhá nám nacházet vhodná slova, abychom uměli vyjádřit lásku a slova chvály, či poděkování, zároveň se naučili říkat v čistotě i to, co nás trápí nebo bolí.

Pomáhá v přijetí sebe sama, práci se Sebeláskou, učí nás překonávat stydlivost za své tělo a svou přirozenou sexualitu.

Krystal vybízí, aby veškeré pochyby, smutky, pocit samoty, nenaplněné lásky nebo strach z oddělení byl očistěn. Zároveň nás učí klidu a pokoře, že každý má svůj čas, což je vhodný krystal pro dvojpaprsky a duchovní partnery, aby se sladili ve fyzické realitě a zároveň plně respektovat čas a rozhodnutí toho druhého - např. pokud jeden z dvojplamenů není připraven a potřebuje čas.

V dlouhodobém vztahu pomáhá, aby v Lásce partneři nebyli pasivní a nebrali vše jako samozřejmost, ale aby si znovu plně vážili sami sebe, cítili k sobě Lásku, úctu i Vášeň.

0,4 kg

790,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ