Růženín fialový mistrovský léčitel Ženství - 5,2 kg

Vyprodáno

Výjimečná krystalová koule růženínu velmi hluboké fialové barvy, pro mnohé podobající se až ametu, která má přes 5 kilo. 

Je to mistrovský pomocník, který díky toho, že je v kouli má nejen vysílající vibrační krystalové energie do širokého okolí, ale také je pomocníkem pro to ,,schoulit,, se do sebe. Dostat se plně do našeho těla, do našeho Srdce našeho Já a pocítit sami sebe v nekonečnosti. 

Právě skrze náš vnitřní Vesmír, naše tělo propojit se s nekonečnem a Vesmírem, ve kterém je Vše obsaženo...

Fialové růženíny jsou energeticky a vibračně propojeny s posvátným ženstvím, ženskou energií a jako mistrovský léčitel lůna, jóni. 

Narovnává veškeré pokřivení skrze časy a prostory, jenž se osobně i kolektivně týkají ženské PRA - PODSTATY. 

Ženské síly, Tvořivosti, Nesloutanosti, Vášně, Kreativy, Lásky, Péče, Jemnosti, Krásy, Vznešenosti, Tvůrkyní posvátného Života. Vědomé ženství, jenž ochraňuje slabší, je v propojení s matkou Zemí a přírodními i Vesmírnými cykly. 

Je ženou, dívkou, matkou, vědmou, moudrou stařenou. Každá žena v sobě nese obrovskou sílu, sílu, kterou dokáže pohnout horou, uklidnit bouře, vyvolat déšť. Žena, která skrze svoji esenci přetvoří neúrodnou půdu na půdu plnou hojnosti a darů, jenž bude plná darů a bude sytit všechny, kteří budou v její přítomnosti.

Růženínová koule je Průvodcem na tvé cestě, přichází zde jako pomocník pro všechny dívky a ženy, které se rozhodly vzít si zpátky svou sílu, kterou chtějí využívat Vědomě pro nejvyšší dobro Všech lidí, planety, Vesmíru....

Zároveň hluboký fialový růženín pomáhá v otevření nejhlubších ženských témat, jako je léčení různých bloků, traumat, všech forem ženských strachů, zneužití ženské síly a sexuální energie, které se ženám děly po mnoho životů a tyto záznamy si nesou dál nebo jej cítí očistit skrze krystalovou mřížku a kolektivní energie na Zemi.

V tento čas probíhá obrovská očista na všech úrovních, i ženské energie. Ženy cítí, co vše mohly zažít a mají potřebu to očistit, propojit své srdce plně s posvátným lůnem, s posvátným Zdrojem Života...

8 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ