Růženín plazmatický sloup Lásky - 3,8 kg

Vyprodáno

Unikátní a nádherný plazmatický růženín, Růženínový sloup Lásky, který do prostoru vysílá kódy a energie Lásky, té ryzí, čisté a Bezpodmínečné. Jeho plazmatická energie je v prostoru tekutá, jako vlny oceánu, které putují prostorem, tancují v absolutní lehkosti..

Plazmatické krystaly jsou jemnohmotnější barvy, vnitřního světla a jiné energie, než obvyklé růženíny. Tento krystal je z Madagaskraru a vznikal poblíž vod, proto je jeho energie světelná, jemnohmotná a plazmatická. Proniká jak vyšší kosmickou světelnou sférou, tak absolutně hmotnou svými růžovými paprsky, které se lámou v čisté bílé světlo. 

Je to krystal Lásky, která je projevem Zdroje ve všech jeho formách. Lásky, které léčí, lásky, která otevírá Srdce a uvědomění, že jsme všichni propojeni. Propojeni nejen jako Duše, ale propojení s Vědomím a srdcem matky Země, s Galaxií, že to vše má vlastní Vědomí.. a všichni JSME. 

Že můžeme vnímat různé esence, různé lidi, národy, hvězdné bytosti, kterým nemusíme rozumnět, nemusíme správně chápat, co nám chtějí sdělit, avšak si to vše můžeme předat a pochopit naším srdcem, které zná jakýkoliv jazyk Vesmíru.

Růženínový sloup je vhodný do domova jak pro osobní práci, tak také pro kolektivní práci s lidmi, do velkých prostorů, může být součástí projektů, seminářů na velká místa jako sloup Čistoty a Lásky. 

Láska je odpověď na veškeré tvé otázky. 

Plazmatický mistr má 3,8 kg


13 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ