Růženín

Vyprodáno

Nádherný krystal růženínu, krystal, který nese překrásné energie, je to léčitel Srdce a nositel té pravé, Bezpodmínečné Lásky...

Růženín působí na celou oblast srdeční čakry. Pomáhá nám v léčení veškerých citových zranění, ublížení a bolesti, kterou v srdci můžeme nést.

Otevírá nás bezpodmínečné lásce a Důvěře, abychom se naladili na pravou podsatu Lásky a neměli strach z té velké síly, kterou Láska nese, je to nejsilnější energie ve Vesmíru. Nechejme jí naplnit každou naši buňku, celé tělo a naše Vědomí, ať každý náš krok je provázen láskou, každé naše rozhodnutí.

Růženín transformuje nízkou vibraci a vše co může zahaluje růžovým vysokovibračním paprskem Lásky, proto je tento krystal vhodný pro ženy a muže, které mají zranění a nebo se učí sebelásce a vlastní sebehodnotě, odpuštění sami sobě.

Abychom znovu uvěřili Lásce a více se uklidnili, nebáli se projevovat své city.

Růženín nám pomáhá zjemnit, uvolnit veškeré napětí, které v sobě máme, vydechnout a pocítit klid, vnitřní harmonii a mír v sobě.

Tento krystal rmá plošku, na kterou se postaví, aby mohl do prostředí vysílat své nádherné krystalicky růžové paprsky a vibrace. 

0,375

900,00 Kč
Please select variants first