Růženínová koule

Vyprodáno

Růženínová koule vhodná na osobní práci pro předání vysokovibračních kódů a vibrací Lásky.

Je to pomocník, který díky toho, že je v kouli, má nejen vysílající vibrační krystalové energie do širokého okolí, ale také je pomocníkem pro to ,,schoulení,, se do sebe. Dostat se plně do našeho těla, do našeho Srdce našeho Já a pocítit sami sebe v nekonečnosti...

Růženín do prostoru vysílá kódy a energie Lásky, té ryzí, čisté a Bezpodmínečné. Lásky, která je projevem Zdroje ve všech jeho formách, lásky, které léčí, lásky, která otevírá, která ukazuje kým Jsme. Že jsme všichni propojeni skrze naše nádherné Srdce jako jedno My Jsme. Propojení se Srdcem matky Země, s naší zemí, rodinou, s naší galaxií, s naším vesmírem.

Můžeme se nechat zahalit růžovými vysokovibračním paprsky růženínové koule. Otevírá nás bezpodmínečné lásce a Důvěře, abychom se naladili na pravou podstatu Lásky a neměli strach z té velké síly, kterou Láska nese, je to nejsilnější energie ve Vesmíru. Nechejme jí naplnit každou naši buňku, celé tělo a naše Vědomí, ať každý náš krok je provázen láskou, každé naše rozhodnutí.

Růženín nám pomáhá zjemnit, uvolnit veškeré napětí, které v sobě máme, vydechnout a pocítit klid, vnitřní harmonii a mír v sobě.

Transformuje nízkou vibraci a vše, co může, zahaluje růžovým vysokovibračním paprskem Lásky, proto je růženín krystal vhodný pro ženy, i muže, kteří se učí sebelásce a vlastní sebehodnotě, odpuštění sami sobě. Otevírá srdce, pochopení a důvěru, abychom znovu věřili v Lásku, více se uklidnili, nebáli se projevovat své city.

Růženín nám pomáhá zjemnit, uvolnit veškeré napětí, které v sobě máme, vydechnout a pocítit klid, vnitřní harmonii a mír v sobě.

350g

800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ