Růženínová Plazmatická špice - 2,15 kg

Vyprodáno

Majestátný, nádherný růženínový obelisk Lásky, který byl aktivovaný a byl součástí posvátné krystalické geometrie Letního Slunovratu.

Růženínový sloup, který do prostoru vysílá kódy a energie Lásky, té ryzí, čisté a Bezpodmínečné. Lásky, která je projevem Zdroje ve všech jeho formách. Lásky, které léčí. Lásky, která otevírá, která ukazuje kým Jsme. Lásky, která neposuzuje, nehodnotí a nedívá se na situace skrze ego. Skrze Lásku můžeme pochopit jakýkoliv jazyk, s Láskou neexistují žádné hranice, ani pocit, že něco nejde...

Růženínový sloup Lásky je vhodný krystal jak do velkého prostoru, do domova, tak na osobní práci. Jeho bezpodmínečná Láska a neohraničenost je tady také pro všechny ostatní, neboť šíří se jeho světelné paprsky daleko.

Je krystalem také do větších prostorů, organizací, firem, jako krystal, který bude zářičem a podporou, léčitelem na seminářích, kruzích nebo důležitých jednáních.

Růženín nás otevírá bezpodmínečné lásce a působí na naší srdeční čakru. Léčí veškeré citová zranění, ublížení a bolesti, které v srdci můžeme nést. Otevírá nás Lásce a Důvěře, abychom se naladili na pravou podstatu Lásky a neměli strach z té velké síly, kterou Láska nese, je to nejsilnější energie ve Vesmíru.

Transformuje nízkou vibraci a vše co může zahaluje růžovým vysokovibračním paprskem Lásky, proto je tento krystal vhodný pro všechny, kteří se učí sebelásce a vlastní sebehodnotě, odpuštění sami sobě.

Otevírá srdce, abychom znovu věřili Lásce a více se uklidnili, nebáli se projevovat plně své city. Růženín nám pomáhá zjemnit, uvolnit veškeré napětí, které v sobě máme, vydechnout a pocítit klid, vnitřní harmonii a mír v sobě.


5 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ