Ruzeninovy krystalický plamen

Vyprodáno

Úžasný mistrovský Plazmatický plamen jako růženín z posvátné geometrie Lásky a Míru 9/11 tvořena vysokovibračními krystaly s Afghánistánu a Pákistánu, doplněna o plazmatické růženíny Lásky z Madagaskaru.

Tato geometrie vznikla jako otisk Lásky a Míru do krystalové mřížky planety Země a nesoucí se skrze krystalické Vědomí a paprsky k dalším krystalům. Krystaly z těchto území mají velmi vysoké světlo a energii, stále jsou zde ve vysokých horách fyzické krystalové chrámy. Tyto krystaly mají velmi vysoké světlo, jsou aktivní a připraveny nám pomoci v udržování osobních vibrací a také otevření se novým vyšším energiím, které skrze nás chtějí prostoupit...

Plazmatický plamen Lásky, které stál v posvátné geometrii nahoře již v nebesích, jako Prvotní Jiskra Lásky, která zažehává krystalický plamen bezpodmínečné Lásky. Je to mistrovský krystalický plamen růžového paprsku.

Plazmatické krystaly jsou jemnohmotnější krystaly pracující mezi sférami, jsou průhlednější, jiné barvy než obvyklé růženíny. Tento krystal je z Madagaskraru a vznikal poblíž vod, proto je jeho energie světelná, jemnohmotná a plazmatická. Proniká jak vyšší kosmickou světelnou sférou, tak absolutně hmotnou svými růžovými paprsky, které se lámou v čisté bílé světlo.

Růženín nás otevírá bezpodmínečné lásce a působí na naší srdeční čakru. Léčí veškeré citová zranění, ublížení a bolesti, které v srdci můžeme nést, do tohoto krystalu právě můžeme energeticky vstupovat a nechat se poléčit a načerpat energii, ale zároveň můžeme ,,uvidět,, to, co nám skrze krystalického mistra bude ukázáno.

Růženín nás otevírá Lásce a Důvěře, abychom se naladili na pravou podstatu Lásky a neměli strach z té velké síly, kterou Láska nese, je to nejsilnější energie ve Vesmíru.

Transformuje nízkou vibraci a vše co může zahaluje růžovým vysokovibračním paprskem Lásky, proto je růženín krystal vhodný pro ženy, i muže, kteří se učí sebelásce a vlastní sebehodnotě, odpuštění sami sobě. Otevírá srdce, pochopení a důvěru, abychom znovu věřili v Lásku, více se uklidnili, nebáli se projevovat své city.

Růženín nám pomáhá zjemnit, uvolnit veškeré napětí, které v sobě máme, vydechnout a pocítit klid, vnitřní harmonii a mír v sobě.

3,3 Kg

11 450,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ