Sbírková Záhněda s Verdelitem, Rubelitem, Lepidolitem + strážce záznamů

Vyprodáno

Krystal ukotvené Bezpodmínečné Lásky, SebeLásky a Léčení Srdce na všech úrovích. 

Výjimečný kousek zázmamové záhnědy, která v sobě nese nádehrné krystaly Verdelitu, nebo-li Zeleného Turmalínu, také Rubelitu - růžového, červeného Turmalínu a také Lepidolitu. Velmi výjimečná kombinace činí z tohoto krystalu opravdový sbírkový unikát. 

Zelený turmalín - Verdelit má velmi nádherné zelené paprsky, které jsou vynikajícími léčiteli, kteří působí na celou oblast srdeční čakry, pomáhá nám otevřít se důvěře, soucítit s ostatními a vnímat propojení s ostatními skrze portál Srdce. Je to zároveň krystal, který je propojený s hojností, učí nás tedy správné rovnováze čistoty a duchovnosti a fyzického života propojeného s hmotou a financemi. Jeho zelená esence není jen léčivá, ale také velice uklidňující nejen pro celý nerovový systém, ale pro náš mozek a oblast hlavy, kdy nám neustálé myšlenky a programy mohou bránit v plném vyjádření a svobodě sebe sama. 

4 400,00 Kč

Rubelit, růžový/červený turmalín je propojený s Láskou. Pomáhá nám bezpodmínečně otevřít své srdce a neuzavírat se na základě předchozích zkušeností a bolestí z předchozích vztahů, ale otevřít se opět Lásce a důvěře druhým.

Učí nás projevovat své city, nestydět se za svou jemnost a citlivost, zároveň se naučili říkat v čistotě i to, co nás trápí nebo bolí. Je to jemný krystal, který nám poháhá v přijetí sebe sama, práci se Sebeláskou, učí nás překonávat stydlivost za své tělo a svou přirozenou sexualitu. Krystal vybízí, aby veškeré pochyby, smutky, pocit samoty, nenaplněné lásky nebo strach z oddělení byl očistěn. Zároveň nás učí klidu a pokoře, že každý má svůj čas, což je vhodný krystal pro dvojpaprsky a duchovní partnery, aby se sladili ve fyzické realitě a zároveň plně respektovat čas a rozhodnutí toho druhého - např. pokud jeden z dvojplamenů není připraven a potřebuje čas.

Lepidolit nám pomáhá uvolnit se ve vypjatých a náročných situacích. Uvolnit veškeré zablokované a stuhlé energie, které nám nedovolují se plně otevřít, otevřít se sami sobě, druhým, partnerovi, lásce.

Tento kámen také ukazuje jasnost v situacích, kde se nemůžeme rozhodnout nebo stojíme na místě a potřebujeme se posunout a konečně vykonat potřebné změny. Vše je vedeno s klidem, Láskou v nalazení se na naše srdce.

Podporuje nás ve víře a vytrvalosti, zaměření se na to, co je pro nás aktuálně opravdu důležité a na to, abychom se nezdávali pokud se ihned neobjeví výsledky. Abychom šli za svými sny a věci, které začneme, uměli také dokončit.

Lepidolit nás nalazuje na Vyšší Záměr, abychom naše situace viděli více z nadhledu. Zároveň nás učí zachovávat si zdravé analytické schopnosti, tak aby náš mozek byl v souladu s naším srdcem a Vyšším Vědomím.  

Tento kousek je sbírkový krystal s výjimečnými krystaly, které jsou ukovené na Záhnědě, která to vše pomáhá ukotvovat a stahovat do prožití a projevení fyzické reality, tedy prožití na všech našich nevědomých a vědomích úrovních, v buňkách, naší DNA. 

Ať je projevena a žita Láska, ta pravá, Bezpodmínečná. 


© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ