Selenit světelná hůlka

Vyprodáno

Selenit je tekutým nositelem Světla, tento světelný meč zvyšuje naší vibraci v poli a pomáhá nám při komunikaci osobními Průvodci, Anděly. Nalazuje nás na jejich fyzickou přítomnost a pomoc.

Hodí se na meditaci, rituály a také pro vyslání našich záměrů.

Propojuje nás se světelnými městy vyšší dimenze a obecně jemnohmotným světem, krystal má dobrou schopnost ukotvovat duchovní energie.

Selenit je nositelem Nové Doby, Nového Poznání. Boří stará paradigma u lidí a nalazuje je na to, jak se věci dají dělat Nově.


500,00 Kč

Díky jeho vibracím je výborným pomocníkem při všech meditacích a duchovní práci. Krystal předává, že bychom měli zkoušet praktikování telepatie, je to věc, která se musí cvičit, abychom v ní byli mistři a mohli ji začít kolektivně užívat.

OČISTA: krystal nejlépe očišťujeme světlem, nemá rád dlouhý kontakt s vodou.


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ