Sluneční prastarý křišťál oboustranný

Vyprodáno

Nádherný surový světelný prastarý křišťál, který je propojen se světelnými Slunečními paprsky Vědomí, nese vibrace, které se nesou prostorem a mohou námi prostupovat. Sluneční kódy pro křišťálové vibraci stahují se v čisté formě do naší fyzické roviny bez clonění. 

Pomáhá fyzickým tělům v přijetí vysokých světelných dávek světla. 

Jeho energie v sobě nese otisk slunečního portálu a světelných informací, které nám mohou pomoci v rozpomenutí, proč jsme chtěli jít na Zemi a jakou radost v sobě nese, že tady můžeme být. 

Může nám tak pomoci rozpustit strachy, bloky, smutek i stagnaci, kterou v sobě duše díky zapomění může nést. 

Je to posvátný zvonící nástroj, který na sobě nese klíč, který se odemkne majiteli a je propojený s předáním a zprůchodněním energií skrze naše ruce, a čakry na rukou, kde přes korunu budou přijímány sluneční paprsky a my můžeme rukami tyto paprsky - kódy rozesílat, aktivovat, léčit, harmonizovat a zvyšovat vibrace obrazů a všeho, co nese vědomí energetický otisk. 

Je krystalem osobním, který nese univerzální a širokospektrální energie, můžeme jimi přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, energie a informace, naopak pak vysílat své záměry a přání, aktivovat místa na těle i v přírodě, dodat jim energie a také léčit jeho paprskem...dá se použít na vše, co vaše srdce pocítí.

Krystal můžeme pokládat v leže na srdeční čakry a zarovnávat se do harmonického středu. 

300 g


2 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ