Sodalit

Vyprodáno

Sodali surový krystal výjimečné a plně barevné kvality nám předávají energii klidu, pochopení a ukazuje nám pohled na situace z vyšší perspektivy a osobní nezaujatosti. Což je v dnešní době velmi potřebné. Zůstat v klidu a vyšším nalazení.

Je vhodný také pro roztěkanou mysl, pokud hodně přemýšlíme nebo máme velmi aktivní mozek, kámen a jeho vibrace nás pokud je v našem poli dokáže uvést do meditativního spánku a také nás naladit na spánek a odpočinek.

Povolit naše tělo, abychom mohli uvolnit energie, které můžeme odevzdat, to co nám již neslouží nebo to, co nás zbytečně stresuje, abychom mohli zase příjímat to Nové, co pro nás přichází...

Pomáhá nám naladit se na Nové věci v našem životě, ukázat nám situace, které stále opakujeme nebo na něž jednáme podvědomě a automaticky. Odkrývá nám naše obavy z budoucnosti a také pocity osobní viny, jenže nás může provázet jak ze současných činů, tak minulých životů.

Vnáší do našeho života klid, že vše má svůj řád a všechno můžete změnit, ukazuje nám kdy máme povolit a nechat se vést a kdy naopak vykonat činy, které jsou potřebné k naší osobní transformaci a změně.

2,075 kg

2 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ