Stříbrný křišťál + fantom + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný křišťál, jenž je propojený se Stříbrným paprskem a Stříbrného města propojený s andělskou a archandělskou energií. 

Tento krystal je strážcem záznamů, nese konkrétní informace pro toto období, ale také zápisy našich zemských/galaktických předků. Otevírají se až v rukou majitele.

Krystal  nese v sobě velmi krásnou, energii čistoty a doslova OČIŠTĚNÍ našeho těla, mysli a ducha. Ukazuje naší vnitřní krásu, sebelásku, ryzost našeho srdce a pochopení.

Krystal je propojený s léčitelstvím a pomoci druhým lidem, je pro člověka, který se na Zemi necítí moc doma a neměl tady spoustu inkarnací, jeho poslání je nezjištná pomoc ostatním, která by zde na Zemi také měla být v rovnováze, aby sám byl plný síly.

Učí nás sebe dávat na první místo a učit, že situace jsou naším zrcadlem. Že můžeme konecně vydechnout neboť vše je pro nás co má být nachystáno.

Fantom předává Vesmírný řád a určitý vývoj duše, aby se člověk sám mohl podívat na svou línii a pochopil svůj vývoj až do dnešního dne, odpustil sám sobě i ostatním, pochopil příčiny vzniklých situací a došel ke smíření, aby již mohl začít svou línii od prvotního bodu Vědomí.

 

2 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ