Světelná křišťálová drůza

Vyprodáno

Nádherná, světelná, diamantově čistá křišťálová drůza, která šíří všude krásné, pozitivní vibrace Světla a Lásky a klidu a tichosti podporuje náš růst a vybízí nás dělat potřebné kroky vpřed k plnému osvobození SebeSama.

Křišťálová důrza, jedna energie, avšak mnoho samostatných krystalů, které každý má jiné zakončení, září jiným světlem, vnímají různorodost, avšak také tvoří jeden celek a jedno jádro.

Umí pracovat ve skupině, vnášet podněty a rady, avšak nerozhoduje jeden, ale právě ten Celek, který se tímto vzájemně chrání před egem. Křišťál nám pomáhá vidět věci z nadhledu, v nalazení na naší duši, naše Srdce. 

S krystalem se učíš plně integrovat tvou sílu, tvé Světlo, proto je naše tělo velmi důležité, prosvětlovat se a zvyšovat své vibrace. Jsi důležitý. Není to ego, naopak je to v hluboké pokoře přijetí a projevení vlastní síly.

Nalazení se na Vědění, že mohu mít více projektů, více plánů Duše, že se nemusím upínat na jistoty, ale otevřít se novým darem a schopnostem, které zde na Zemi chci projevit a poznat.


1 390,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ