Lemurská diamantová záhněda

Vyprodáno

Mistrovská diamantová Lemurská záhněda. Naše světelná těla se aktivují, prosvětlují do diamantové čistoty, plné světla a všech paprsků. Jsme tak schopni přijímat více a více Světla až do buněčných a DNA úrovní. 

Záhněda má zesílenou ukotvující energii, a tak nám pomáhá tyto vysoké světelné energie nechat zcela prostoupit do těch nejhlubších úrovní fyzického těla. Prosvětlují se a krystalizují části v nás, které spali, které nebyli aktivní nebo které čekali na určité povolení, odevzdání, kdy zkušenost byla pochopena a již se nemusí opakovat.

Tak i nás tento krystal vybízí, ať naše světlo září, ať očišťujeme sami sebe od všech nánosů, programů, vzorců, které jsme přijali. Ať se neschováváme, ale jsme pro ostatní světlem, inspirací, energií, která připomíná, že je v životě něco víc, něco, co má smysl.

Zároveň se jedná o diamantovou záhnědu, která odráží všude kolem sebe a do prostoru vyzařuje Diamantové energie a kódy, aktivně pracující v této době a skrze naše Vědomí a fyzická těla se zde chtějí ukotvit...

Krystal nás vybízí vidět pravdu a realitu, která je pro mě - Duši, v souladu. Abychom informace, Vědění a energie, projekty dokončovaly do zdárného konce a uměli je používat v realitě. 

Abychom věci a energie uchopily do ono AHA, chápu, a tím viděli celistvý obraz určitých věcí. Abychom podnikali další kroky na naší cestě, které nás vede ke svobodě, růstu, pochopení a rad. Abychom nezůstali jen u vizí nebo vzdušných zámků. Pomáhá nám se opět a opět zvednout, až jednou roztáhneme křídla a konečně poletíme. 

Diamantové krystaly zosobňující silné světlo a tak nám na osobních úrovních ukazují naši velikost, Světlo a Sílu, kterou v sobě máme a kterou máme přijmout. S krystalem pracujeme také skrz své tělo, tyto diamantové kódy stahujeme jak pro sebe, okolí, tak i Planetu ZEMI...

0,8 kg


4 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ