Světelná Záhněda

Vyprodáno

Nádherná diamantová záhněda světelných sfér, plná energií, vibrací, světla, moudrosti a galaktických příběhů. V každé části krystalu můžete vnímat různé esence, bytosti z jiných sfér. Záhněda je pulzujícího světla a je neustále proměnlivá. Její tvar má takový brus, že neustále od sebe odráží světlo a tím, vše zesiluje. 

Můžeme v něm prozkoumávat a nacházet neustále něco nového. Do krystalu Zříme, pokud hledáme odpovědi na naše otázky, ale také pokud toho je na nás hodně a potřebujme se uklidnit, stáhnout své pole a Vědomí, ukotvit se ve svém středu, v portálu Srdce.

V záhnědě můžete vnímat různorodost a neustálou Změnu. Změnu, na kterou se nedá připravit, která se neustále děje. Aktivace světelných vyšších těl, které přinášejí moudrost a vědění do těl nižších, kde dochází k odemykání klíčů, očišťování kódů a programů na kolektivní úrovni a jejich přeměně.

Záhněda je zde pro ty, kteří pracují s kolektivními energiemi, kteří cítí že svým konáním ovlivňují mnoho dalších věcí, že vše má hlubší význam. Záhněda je nenápadným krystalem, ve spojení se světlem (jakýmkoliv) jasněji můžete vnímat sféry a předání, které krystal v sobě nese.

Mimo všechny tyto krásné věci, které tento poklad nese má samozřejmě velmi hlubokou energii, která vše umí ukotvovat, je to moudrý krystal, který je velmi dobrým ochráncem a nejen v astrálu a při spánku od nás dokáže Jsou také odkloňovat negativní a nízkovibrační energie. 

Zároveň se jedná o nádherný kousek, který bude u nás doma jako kus nádherného zářícího krystalického klenotu.

0,7 kg

3 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ