Světelný křišťál

Vyprodáno

Nádherný živoucí a světelný z Madagaskaru, který se vyvíjel poblíž vod a nese v sobě energii vody, je to kámen, který je plný Světla a života, i podle fotografií můžete vidět Život, jenž se odehrává v krystalu. Navíc má tento krystal plošku, na které může stát.

Svým hladkým tvarem uzpůsobený pro osobní práci se světelnými krystalickými paprsky.

Je to kousek krystalického Vědomí, který nám pomáhá v práci se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat.

Nádherný čistý světelný křišťál, který v sobě nese určité světelné vrstvy, které jsou propojené s poznáním, předáním a také osobním zasvěcením. Jsou to vrstvy jemnohmotných sfér působící na naše světelná těla.

Každá část, neboli vrstva obsahuje určité vědění, informace a energetické hologramy pro dané období, jakmile vše načerpáme a ukotvíme, přesuneme se na další vrstvu, kde nás čekají opět další průvodci a pro nás nové informace a ty na které si máme rozpomenout.

Křišťál je vhodný pro ty, kteří rádi vidí pokroky a srovnávají si své posuny, mají přehled o změnách, které prošli a je pro ně přirozené to zaznamenávat možná nejen pro sebe...

Křišťál vystavujte slunci nebo světlu, uvidíte skryté... 

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

0,71 kg  


2 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ