Světelný portálový Channeling sloup

Vyprodáno

Kříšťálový channaling portálový sloup, jenž ve velmi dalekém dosahu drží vibračí krytalické celému prostoru, pozemku, místu, kde bude ukotven. Udržuje velmi vysoké a čisté vibrace, ale zároveň zároveň je naprogramovaný pro odklonění iluzí a manipulací... 3,52 kg

Byla jsem vedena Velkým Bílým bratrstvem k sestavení posvátné geometrie Ochranného Štítu, ale také k naprogramování křišťálů, které jsou svou zdrojovou esencí předávající, aby jasně vyzařovali do pole hologram pro rozpoznání Pravdy od mnoha forem manipulací. Turmalíny zase tvoří vynikající ochranu nejen pro nás, ale také prostor, kde žijeme, pracujeme...

Tato geometrie navazuje na odkaz Pravda nebo Iluze, právě spojený s manipulací, které se silně odehrává, abychom každý z nás skutečně cítili sami sebe a převzali odpovědnost.  

Celý odkaz, který byl předán najdete zde: 

https://www.krystalgalaxy.cz/l/geometrie-ochranneho-stitu/

18 000,00 Kč

Tento křišťál je navíc v posvátném tvaru Channeling krystalu pro stahování, přijímání zpráv a jemnohmotnější komunikaci. Tento křišťál je vyššími světelnými paprsky jako komunikátor se světelnými sféry. Otevírá se komunikace na nových úrovních a nastal čas objevit a stáhnout informace k naším galatickým - multidimenzionálním Já.

Vše je velmi rychlé, otevírají se brány a prostory pro tuto komunikaci, otevření se tomu, co je ve Vesmíru mezi různými druhy tak přirozené. Vše ale přichází v souladu s vírou ve vlastní Sílu, Zodpovědnost a opravdovou vnitřní energií, které vyzařuje do prostoru. Je to vstoupení do vlastní síly Vědomí toho, že jsem již připraven otevřít závoj a clony, jenž mi bránili dané informace přijímat.

S krystalem tak samozřejmě může přijít i očista a uvolnění podvědomých bloků, vzorců nebo programů, které jsou zde kolektivně ukotveny. Je to důležitost neustále odevzdávat a tím rozšiřovat své Vědomí do nekonečnosti a měnit své vibrace. V lidském DNA kódů je těchto přijatých změn velmi mnoho, a tak vše má jít postupně, již můžeme být otevření a komunikovat, ale zároveň přicházet na další a další věci, které mění naši vibraci.

Je zde pro pocítění a naší vyšší energie, procítění a propojení se se svou hvězdou podstatou, multidimenzionalitou a otevření se veškerým Novým energiím, proudím, které chtějí být předány, pochopeny a ukotveni v kolektivním poli, krystalické mřížce.

Pokud do svého života přijímáme channelingový křišťál, říkáme Vesmíru i sami sobě pomyslné ano - jsem připraven. Neboť zde mohou přicházet jak informace o mě samém, co chci vědět a pochopit, ale také pro vyšší dobro a kolektivní Vnímání.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ