Turmalínový chrám - 6,2 kg

Vyprodáno

Černý mistrovský Turmalín jako chrám, který má přes 6 kg. Jedná se o obrovský krystal s velkým dosahem, proto může sloužit jako transformační - očišťující Jádro pro celé okolí, kde bude krystal ukotven. Krystal můžeme položit tak, aby stál a vysílal jako chrám. 

Tento mistrovský černý turmalín odebírá veškeré negativní energie jak z prostředí, kde žijeme, tak transformuje veškeré lidsky vytvořené nízkovibrační energie a myšlenky, které my vkládáme do prostředí nebo našeho okolí, které se drží v poli.

Je vhodný i na místa, která jsou energeticky poznamenána jak generačně, tak kde se pracuje nebo se pracovalo s těžkými energiemi. Může jít na místa, kde se pracuje s lidmi, pořádají se ceremonie, meditace nebo energetické práce ve skupinách, kde se mohou vyplavovat různé hluboké energie, který umí tento krystal dokonale transformovat.

Jsou to účinní ochránci před cizími energiemi a tím, abychom se nenechali ovlivnit energiemi nebo myšlenkami a emocemi, které na nás nebo do prostředí vysílají ostatní lidé.

Je zde poukázání na zbavení se všech cizích energií a iluzí, které jsme přijali za své. Všechno, co se stalo naší součástí, ale není naším osobním Zdrojem.

Tento krystal turmalínu transformuje ty nejsilnější negativní energie, magické rituály, upíří energie, energie manipulace, energetické útoky, jak ty nevědomé, které se vyplavují, tak ty vědomé. Narovnává energie, které jsou na určitých místech ukotvené, které se tam drží a potřebují nějaký očišťující zdroj, který tam bude působit. 

Je vhodným krystalem pro ty, kteří mají strach z komunikace s bytostmi, které můžete vnímat, či máte s temnotou nějaké nepříjemné zkušenosti. S krystalem přichází i uvědomění, že my jsme ti, kteří mají sílu na to věci změnit nebo jasně už říci Dost a vykonat potřebnou Změnu...

Nechť toto krystalické Jádro očistí vše, co již může být transformováno do vysokých vibrací pro společnou cestu Vzestupu a snadnější tvoření ve Hmotě. 

Turmalín černý má 6,2 kg

7 440,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ