Turmalín mistrovský - 4 kg

Vyprodáno

Velký Černý mistrovský Turmalín, který má 4 kila. 

Jeho velmi aktivní a silná energie je vhodná do většího prostoru, na celý pozemek,  do domu, do prostředí, kde se energeticky pracuje. Tento turmalín odebírá veškeré negativní energie jak z prostředí, tak transformuje veškeré energie a myšlenky, které my vkládáme do prostředí nebo našeho okolí. 

Je vhodný i na místa, která jsou energeticky poznamenána jak generačně, tak kde se pracuje nebo se pracovalo s těžkými energiemi. Může jít na místa, kde se pracuje s lidmi, pořádají se ceremonie, meditace nebo energetické práce ve skupinách, kde se mohou vyplavovat různé hluboké energie, který umí tento krystal dokonale transformovat. 

Jsou to účinní ochránci před cizími energiemi a tím, abychom se nenechali ovlivnit energiemi nebo myšlenkami a emocemi, které na nás nebo do prostředí vysílají ostatní lidé. 

Je zde poukázíní na zbavení se všech cizích energií a iluzí, které jsme přijali za své. Všechno, co se stalo naší součástí, ale není naším osobním Zdrojem. 

Tento krystal turmalínu transformuje ty nejsilnější negativní energie, magické rituály, upíří energie, energie manipulace, energetické útoky, jak ty nevědomé, které se vyplavují, tak ty vědomé. 

Je vhodným krystalem pro ty, kteří mají stach z komunikace s bytostmi, které můžete vnímat, či máte s temnotou nějaké nepříjemné zkušenosti. S krystalem přichází i uvědomnění, že my jsme ti, kteří mají sílu na to věci změnit nebo jasně už říci Dost a vykonat potřebnou Změnu...


5 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ