Turmalín mistrovský do prostoru

Vyprodáno

Obrovský 10 kilový Černý turmalín, který je určen do velkého domu, do sídla, prostoru, centra, kde se konají cermonie, léčení nebo terapie, neboť má velmi silné pole a dokáže transformovat ty nejtěžší energie, tam kde probíhá vysoká duchovní práce nebo alchymie a je potřeba, aby prostor byl neustále čistý a ničím nezatížený. 

Může jít také do nemocnic, hospiců a všude tam, kde může chránit ve své plné síle, ale také čistit a trasnformovat energie, které se vysílají Vědomě, ale také nevědomě našimi myšlenkami apod. 

Byla jsem vedena Velkým Bílým bratrstvem k sestavení posvátné geometrie Ochranného Štítu, ale také k naprogramování křišťálů, které jsou svou zdrojovou esencí předávající, aby jasně vyzařovali do pole hologram pro rozpoznání Pravdy od mnoha forem manipulací. Turmalíny zase tvoří vynikající ochranu nejen pro nás, ale také prostor, kde žijeme, pracujeme...

Tato geometrie navazuje na odkaz Pravda nebo Iluze, právě spojený s manipulací, které se silně odehrává, abychom každý z nás skutečně cítili sami sebe a převzali odpovědnost.

Celý odkaz, který byl předán najdete zde:

https://www.krystalgalaxy.cz/l/geometrie-ochranneho-stitu/

10,1 kg 

18 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ