Turmalín mistrovský - Srdce

Vyprodáno

Velký Černý Turmalín - Skoryl jako mistrovský kámen s velmi aktivní energií, která pohlcuje veškeré negativní energie prostředí a také lidí a zároveň je přírodně ve tvaru srdce. 

Tento velký krystal je vhodný do celého prostoru, pozemku, domu, kde odebírá veškeré negativní energie z prostředí, které se přirozeně vyskytují, jeho energie je vhodná také tam, kde se pracuje s lidmi nebo těžkými energiemi, či se pracuje ve skupinách, kde se mohou vyplavovat různé hluboké věci, energie, na které se tento větší kus Turmalínu hodí.

Takovéto kusy krystalu jsou účinným ochráncem před cizími energiemi a tím, abychom se nenechali ovlivnit energiemi nebo myšlenkami a emocemi, které na nás nebo do prostředí vysílají ostatní lidé. Je to zbavení se všech cizích energií a iluzí, které jsme přijali za své.

Tento krystal turmalínu transformuje silné negativní energie takřka všeho druhu, vtahuje do sebe také nepříznivé působení jiných lidí a jejich energie, jak ty záměrné - upíří, či energetické útoky, tak ty nevědomé, které se vyplavují. Krystal nás vede k pochopení, proč se nám tyto věci dějí, zda tam je nějaká karmická shoda a jak bychom tyto energie mohli ukončit.

Jeho silně ochranná eseNce se používá při ochraně proti černé magii, při nočních můrách a úzkostných stavech, či strachu, který v sobě můžeme nést pro všechny členy nebo lidi, kde je krystal umístěn.

Je vhodným krystalem pro děti i dospělé, kteří mají strach z cizích lidí nebo bytostí, které mohou vnímat, či mají s temnotou nějaké nepříjemné zkušenosti. S krystalem přichází i uvědomění, že my jsme ti, kteří mají sílu na to věci změnit nebo jasně už říci Dost a vykonat potřebnou Změnu...

3,2 kg

4 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ