Turmalin

Vyprodáno

Černý turmalín krystalický je samostatným krystalem s velmi unikátní silnou energií, tento krystal má navíc katedrálové zakončení krystalických špiček. 

Je to kámen, který nás bude chránit i na dálku, pokud ho o to poprosíme, můžeme jej mít u nočního stolečku, pokud úplně přesně nevíme, co se nám děje přes noc a i zde chceme chránit, nebo pokud máme špatné sny, strachy a zkrátka v noci nejsme sami sebou nebo v pocitu bezpečí. 

Je to jako strážný maják, který dokáže ze svých zakončení vyslat paprsky a odklonit energie, které k nám mohou přicházet. 

Jsou to zásobárny velké energie, a tak nás dokáže velmi rychle očistit a nabít pozitivní energií. 

Je to mistrovský kámen s velmi aktivní energií, která pohlcuje veškeré negativní energie prostředí a také lidí.

Je velmi účinným ochráncem před nízkovibračními energiemi. Transformuje negativní energie takřka všeho druhu, vtahuje do sebe také nepříznivé působení jiných lidí a jejich energie, jak ty záměrné - upíří, či energetické útoky, tak ty nevědomé, které se vyplavují.

Jeho silně ochranná esence se používá při ochraně proti černé magii, při nočních můrách a úzkostných stavech, či strachu, který v sobě můžeme nést. S krystalem přichází i uvědomění, že my jsme ti, kteří mají sílu na to věci změnit nebo jasně už říci Dost a vykonat potřebnou.

Krystal turmalínu 86 g 

630,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ