Tvůrcovská křišťálová hůl - 1 kg

Vyprodáno

Nádherný surový křišťál jako Tvůrcovská hůl, pro bytost, která cítí, že se navrací osobní síla zpátky k tobě. Pro toho, kdo cítí, že potřebuje mít pořádný kus velkého surového krystalu ve své ruce - jako žezlo, jako nástroj, kterým můžeš svést energie, ukotvit, někdo poslat. 

Zkrátka pracovat s posvátnou krystalickou holí. 

Možná jsi tím, kdo nese sílu Vědomí, kdy můžeš ve svém životě vést ostatní. Být tím, kdo je ve své síle, avšak s otevřeným srdcem a otevřenou korunou, kdo umí předávat, rozhodovat a spolupracovat se Zemí a kosmem. Jakožto jsi prostředníkem mezi světy. 

Ty, jenž můžeš nahlížet a vstupovat do skrytých rovin Duší, lidí a pomoci jim tak na své cestě. AŤ už fyzicky tak skrze práci, kterou vykonáváš. 

Krystal je velmi propojen s přírodou. Měl by jít tam, pro toho, kdo pracuje s energiemi, miluje lesy, přírodu..neboť zde je moudrost Země, která bude krystalem protékat. 

Kdo milujeme Nebesa, hvězda, Nekonečno a hledá odpovědi na své otázky, otázky Stvoření, Života a absolutna, neboť je zde moudrost Kosmu, která prochází krystalem. 

A ty jsi v sobě, v harmonii ke všemu, co tě obklopuje. Krystal ti totu rovnováhu života a smrti, světla a tmy bude zobrazovat a pomáhat ji v tobě narovnávat. 

Přicházejí zpátky energie a naše rozhodnutí vstoupit do své plné esence, síly a podstaty Duše.

Tento surový křišťál učí jasně vnímat naši pevnou vnitřní sílu, osobní Zdroj a energii a dává nám potřebný Nadhled, abychom situace viděli v tom pravém nezaujatém světle a osobním filtru. Jako bytost, která si je Vědomá Sama Sebe, stojí ve své síle s otevřeným srdcem a Vyšším Věděním, které používá ve všech situacích pro Vyšší Dobro.

Samozřejmě jako Krystalické Vědomí tento krystal můžeme použít na jakoukoliv práci, kterou ucítí naše Srdce. Je to Průvodce na naší cestě, učitel, přítel, léčitel, pomocník. Část nás samých.

Mnohé z toho nedá se vyjádřit, mnohé z toho musí se cítit. Krystal ušel dlouhou cestu, aby se dostal až zde. Tomu, kdo jej přijme by ho měl 2 dny před novoluním zakopat do země a s novým měsícem na nov jej vytytáhnout a pozvednout ve stoje, v ruce nad svou hlavu. Vyslat krystalický paprsek do Nebes. Poté namířit krystal domů a vyslat paprsek do Země a poté přiložit ke svému srdci... 

Mám ještě zmínit, že křišťál byl Lemurský, tzn. ještě na sobě nese rýhy, ale už se transformoval do nové energie... a zároveň je to krystal zvonící, jenž nese vibrace a zvukové hologramy. 


5 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ