Tygří oko

Vyprodáno

Nádherný surový kámen tygřího oka ve tvaru stojícího trojúhelníku, jako kus hřejivé energie slunečních paprsků, obrovské síly a ohnivosti, která chce dělat kroky vpřed, která zažehne plamen Duše a cítí to, že všechno, pro co se rozhodne, tak zvládne...

Je to také ochranný kámen, který nás učí správně používat naši sílu, která se den ode dne vědomě zvětšuje, a tím nám pomáhá v dosahování cílů a také k překročení limitů a hranic, které jsme si možná v mysli sami stanovili.

Dokážeš rozlišit mezi přáními, které by jsi chtěl uskutečnit, a tím, co je opravdu pro tvůj život potřebné a především v souladu s tvou cestou? Možná cítíš, že máš vykonat něco obrovského, jsi volán, ale ještě nevidíš celou cestu. Kámen tě ale povede k tomu, aby jsi vstupoval do své síly a naopak odklaňoval vše, co tě brzdí v Božském projevení Sebe - Sama.

Tygří oko je zemská úroveň, hnědá barva, hlína, země v propojení s měnivou, teplou a zlatou tekutou září, věčně zářícím Sluncem.

Pomáhá nám uznat svou vlastní cenu, objevit svou vlastní cestu a vstoupit do své síly, abychom zde mohli vykonat vše, co naše Duše touží.

Tento krystal bychom měli být v místě, kde jsme aktivní a pobýváme - např. obývací pokoj. Není moc vhodný do ložnice, avšak pokud budu cítit smutek, zimu a ztrátu energie, tento krystal bude v těchto dnech usebrání dobrým společníkem, který nebude zasahovat, ale předávat, že Slunce opět vysvitne...

Krystal je v surové formě a přírodně má takovou plochu, kde může stát jako trojúhelník... Má 1,77 kg

2 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ