Tyrkys

Vyprodáno

Tyrkys je velice mocný léčivý krystal. Již mnoho věků je tento kámen používán jako amulet pro svou ochranu a jasným varováním svého majitele, pokud se blíží nebezpečí, dokáže v okolí pozměnit situace tak, abychom se nedostávali na místa, která by nám brala energii.

Legendy vypráví, že pravý surový tyrkys dokáže změnit barvu, pokud hrozí nebezpečí.

S tyrkysem můžetem pracovat tak, že si jej položíme na 3. oko, aby nás uklidnil a vyharmonizoval a posiloval koncentraci a přítok vědomé energie do tohoto aktivního boku.

Na oblasti hrdla nám pomáhá uvolňovat veškeré zablokované energie a také veškeré sliby, zákazy, přísahy a smlouvy, které jsme mohli dát jak v tomto, tak minulých životech. Zároveň nám pomáhá nacházet vysokovibrační láskyplná slova, abychom začali více chválit, nebát se říkat pravdu všem lidem, nemít strach z toho se projevit na veřejnosti. 

Jedná se o pravý tyrkys, dnes na trhu najdete většinou obarvený magnezit namodro...


370,00 Kč

Krystal můžeme použít pokud jsme unavení, máme stresové a neklidné období, nervozitu nebo je toho na nás hodně a potřebujeme se vnitřně uklidnit. Dětem zahání strach a noční můry.

OČISTA: surový krystal čistíme vykuřovadly nebo Světlem. Nevysatujeme ho vodě ani přímému slunečnímu zářením, nabíjíme jen na noční obloze a nejlépe při úplňku.


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ