Vejce Matky Země - 1,5 kg

Vyprodáno

Nádherný a kvalitou výjimečný kámen, jenž je součástí mnoha dalších minerálů, jak mi sdělil sběratel, je to takový mix mnohých kamenů - esencí v Jednom Vejci. 

Vejce, které energeticky zastupuje přírodní říši a Zemi ve všech jejích nádherných darech a pokladech, jenž jsou nám zde k dispozici.

Toto vejce je propojené s energiemi Tvůrců Země a veškerých energií, přírodních bytostí, zvířat, dévy a strážci lesů, ale také Vědomím rostlin, skal a hor, luk, říček a portálů Země, jenž udržují vibraci této nádherné živoucí - život dávající Bytosti - matce - Zemi - Gaie.

Živoucímu Vědomí, které je propojené s našimi předky, s lidským DNA klíčem a fyzickým tělem jako dokonalým nástrojem, jakožto potenciálem světelného mozku v propojení se Srdcem. Srdcem Těl, Smaragdového Srdce Země, Srdcem Vesmíru. Uvnitř nás i navenek v Nekonečnosti.

Nese zároveň Energie Zrození - Porodu - jakožto vstupní světelné brány na tento svět. Cykličností - smrtí a zánikem, Zrodem Nového. Cyklu, který je neustále v pohybu a pokaždé má Nový projev.

Vejce představuje snad všechny paprsky - modrou, červenou, zelenou, žlutou, fialovou, bílou, oranžovou, hnědou..

Vejce má 1,5 kg 

3 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ