Velká křišťálová koule

Vyprodáno

Obrovská křišťálová koule s mystickou energií. Tento kousek má 1,6 kg a je to koule, která bude pro toho, kdo energeticky pracuje, kdo kouli může mít na oltáři, či svém pracovním stolku, kde stahuje, přijímá energie nebo kde přichází vize nejen pro nás, ale také kolektivní vize a uzření, či předání pro druhé bytosti. 

Je to zdroj Světla, který dokáže mnoho paprsků sloučit do jedné koule. Tak i mnoho našich energií - vyšších Já, či u druhých stahování jejich esencí může v té nekonečnosti pomoci ukotvit do jedné koule - jednoho bodu, kde můžete více vnímat a vidět konkrétní příběh náš - či dané Duše. 

V křišťálové kouli můžete uzřít to, na co jste připraveni.

Pokud se díváte skrze křišťálovou kouli, z druhé strany uvidíte polaritu, vše naopak a i díky toho může uzřít věci skryté nebo ty, jenž nevidíte z jiného úhlu pohledu.

Křišťálovou kouli můžete používat také k uchovávání informací nebo jako soukromou databanku, pokud nesou určitou světelnou energie jako je tato.

Jen tomu koho křišťálovou koule volá, mu může správně posloužit...a odkrýt i jinou práci, která s křišťálovou koulí může přijít.

Křišťálová sféra slouží také jako ochrana, sami si můžete vytyčit prostor, oblast po kterou má křišťál prostor zahalit jeho krystalickými paprsky. 

Křišťálová koule má ráda světlo, je vhodní ji vystavovat slunečním paprsků nebo také pod ní položit nějaké led světlo, kde vyniknout nové obrazy a energie ukryté v této magické kouli. 

1,65 kg


8 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ