Velké křišťálové vejce s hematitem

Vyprodáno

Nádherné, vibrační křišťálové vejce s hematitem, jenž vytváří naprosto úchvatnou kombinaci červeného krystalu.

Je to velmi silná a přímá kombinace, která je propojená s energií Zrození a ŽIVOTA v nás. Koule nám může brát do počátku našeho Zrození, Zrození Duše...vstup posvátnou bránou na tento život...zrození a osvobození sami sebe, přijetí našeho Vědomí, síly.

Je to také kámen tekucí energie, živoucí síly, vitality a nás učí pracovat s touto životadárnou energií a uchovávat ji k sobě. V obdobích silných vyčerpání až kolapsu pak znovu v sobě tuto sílu aktivovat.

Je také propojena se základní čakrou, stabilitou, bezpečním na Zemi, hojností ve všech směrech, ukotvením a pocitu, že vše je v pořádku, v posvátném propojení se svým tělem, výživou.

Aktivátor posvátné sexuální energie a kundalini energie, její práce s ní, pro ty, které volá, možná jako plné uchopení pro předávání a práce s druhými.

Červená barva dala název tomuto drahému kameni z řeckého slova Haema neboli krev. Krev je posvátná energetická složka, jenž udává to, kým jsme. Naši krví proudí miliony informací, energií a kódů, jenž možná mají větší význam, než si sami umíme představit...

Vejce je energeticky také symbolem života, takže je vhodné i při procesech Znovuzrození.

3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ