Verdelit - Zelený Turmalín krystaly

Vyprodáno

Nádherné kusy výjimečného krystalického Zeleného turmalínu v křemeni, kterému se jinak říká Verdelit. 

Léčivé pronikající nádherné zelené paprsky, které působí na celou oblast srdeční čakry a nervového systému, jsou propojeni paprsky s léčiteli z  Andromedy, zelené sféry. 

Pomáhá nám uklidnit se ve všem situacích, ať už lítáme vysoko a máme obavy, že někam odvibrujeme, tak i pokud zažíváme absolutně nové neuchopitelné věci, pokud se vše kolem nás velmi rychle mění, pokud vše dostává velmi rychlý spád, tak zde je pro nás toto zelené světlo pochopení, klidu, naděje a otevření.

Otevřít se důvěře, soucítit s ostatními a vnímat propojení s ostatními skrze portál Srdce. 

Je to zároveň krystal, který je propojený s vyššími energiemi Vědomých, učí nás přijetí hojnosti na všech úrovních a správné rovnováze čistoty Záměrů a duchovnosti, - fyzického života propojeného s hmotou a financemi. 

Jeho zelená esence není jen léčivá, ale také velice uklidňující nejen pro celý nerovový systém, ale pro náš mozek a oblast hlavy, kdy nám neustálé myšlenky a programy mohou bránit v plném vyjádření a svobodě sebe sama.

Na zeleném paprsku můžeš cestovat, nechat se léčit a putovat na místa, která jsou s tebou propojena.

Nádherný sbírkový kousek, který se dá celý i prosvítit světlem a zelený turmalín tak dostane absolutně magickou barvu (můžete vidět na obrázku č. 2)

4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ