Podmořský svět Záhnědy - Věže Atlantídy

Vyprodáno

Speciální krystal, který je propojený 3 základními velkými krystaly, které tvoří společné Jádro. Energie tohoto krystalu je těžko předatelná, neboť je v něm takový celý vnitřní svět, který můžete vidět i na fotkách. 

Nese na sobě jak kódy, tak je plný vnitřních fantomů zemské moudrosti, ale také léčitelských fantomů. 

Jedná se o prastaré krystalické Záhnědy, které jsou propojeny s mořem, podmořským světem a vodními bytostmi. Je to svět, který pro mnohé může být dalším domovem. Světy, které byly propojeny, bytosti, které mohli žít v moři, ale i na souši. Bytosti, které byli součástí Atlantídy jako bratři a sestry, jenž sice vypadali odlišněji a jejich svět se lišil v mnohém, avšak byli rodinou.

Tyto krystaly v sobě nesou vzpomínky, energie, které jsou v krystalu ukotveny pro pocítění tohoto spojení, které se nám znovu otevírá. Těm, kteří vnímají že byli v kontaktu s těmito bytostmi, které je mohli brát na ukázku podvodních měst a chrámů. Mnoho z bytostí z těchto říší se do sebe zamilovali, ale ke konci jejich světy byly odděleny.

A tak se stalo, že mnoho duší v sobě může z doby Atlantídy nést v sobě velký smutek, možná z toho všeho, co se událo, ale také proto, že mohli zažít Zdrojovou Lásku a nakonec se jejich světli museli oddělit a jejich srdce stále vysílají paprsky Lásky a čekají na ono propojení. 

Avšak přichází čas pro ty, kteří cítí volání a s touto vodní sférou se opět propojují. Cítí píseň a volání moří, bytostí moudrých strážící Vědomí a části Atlantídy a veškerých uzamknutých časových zámků ještě pod mořem... 

K tomuto krystalu chodí neustále slovo Věže. Věže, které jsou paprskem napojeny na software Atlantídy, který je pod mořem. Jako vysílat a přenašeč informací, aby se lidi Země - Moře zaktivovali a v mnohém v tento čas opět propojili. 

S tímto krystalem se bude mnohé dít. Nevím, čeho má být součástí, může s ním přejít předání pro lidi, nebo úplně nový projekt, který ucítím, že je potřeba ukotvit v tomto propojení... 

Tento krystal je vhodné umístit na speciální místo, možná na oltář, či kamkoliv do prostoru, kde mohu vedle něj dát - kalich s vodou nebo misku s vodou...Neboť tak může být krystal silněji aktivován v propojení s vodou a informacemi, které se i skrze vodu šíří. Tuto vodu mohu měnit a nebo ji pít a tak tyto informace do sebe dostat přímo fyzicky. Voda také může být branou do fyzického světla pro určité bytosti přinášející zprávy. 

Bytostli, kteří s námi chtějí komunikovat. Tyto bytosti k nám mohou přenášet své energie i při určitém léčení, při terapiích právě skrze tento krystal, který působí na fyzické tělo. 

S krystalem se samozřejmě z hloubky budou vynořovat zastavené energie, nepřijetí, bolest a vše, co z této doby mohu v sobě nést a je potřeba uvolnit, zvědomit nebo propusustit...

Tento mistr je velký kousek a má 1,5 kg


7 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ