Vltavín přívěšek

Vyprodáno

Nádherný český Vltavín se stříbrným úchytem jako přívěšek na krk, aby se dal nosit na krku. Vltavíny, které spadli do Srdce Evropy, do České republiky, je to mimozemský poklad, který přistál na Zemi.

Stejně jako my.

Jsme hvězdné podstaty a naše kořeny sahají mimo tuto Zem. Vltavíny se nám snaží ukázat vše z Nadhledu, z oné Vyšší podstaty, pomáhají nám otevřít se veškerým vyšším energiím, zázrakům, mimozemským civilizacím, jemnohmotným bytostem a všemu, co se tolik liší od pevných struktur, které se snaží pochopit náš mozek. Ukotvit své světlo i v Nebesích. Jak nahoře, tak dole.

Vltavíny slučují bránu mezi Fyzičnem a oním Nekonečnem.

Nejen svou příjemnou zelenou barvou a vibrací působí Vltavíny na oblast duchovního srdce, které pomáhají v lehkosti otevírat a zobrazovat nám události, které jsou velmi hluboké a mnohdy sahají právě k těm galaktickým zkušenostem před příchodem na Zem, aby se to v tento čas ve hmotě vše očistilo, odpustilo. Události, které jsou spojeny s hlubokou bolestí, smutkem, zradou, selháním, pochybením nebo zodpovědností, zneužitím síly, rovněž bolesti a ztráty Duchovních partnerství, prvotní vyčlenění ze Zdroje.

Vltavíny pomáhají také hvězdným a citlivým duším, kteří se na Zemi necítí úplně jako doma, mají pocit, že jim málo kdo rozumí, nebo jsou úplně odlišní.

Ač také přišli z velké dálky, jejich cíl byla Země, umí tedy pochopit tu hvězdou podstatu, ze které pocházejí, ale i tu hrubou fyzickou, která je nyní jejich domovem. Vltavíny ti pomůžou zakořenit, ukotvit se zde a najít domov. Domov na planetě Zemi plný hojnosti, radosti a lásky, pocitu bezpečí a stability.

S tím pak připomenutí, že sami jsme si vybrali být zde v tento čas.

Pokud hledáš průvodce na tvé cestě, může to být právě Vltavín, který má dírečku, aby nám mohl pomáhat třeba každý den.

3 g

1 035,00 Kč
Please select variants first