Vodní Akvamarínová drůza + enhydro - 1,2 kg

Vyprodáno

Akvamarín krystal z posvátné geometrie Lásky a Míru 9/11 tvořena vysokovibračními krystaly s Afghánistánu a Pákistánu, doplněna o plazmatické růženíny.

Tato geometrie vznikla jako otisk Lásky a Míru do krystalové mřížky planety Země a nesoucí se skrze krystalické Vědomí a paprsky k dalším krystalům. Krystaly z těchto území mají velmi vysoké světlo a energii, stále jsou zde ve vysokých horách fyzické krystalové chrámy. Tyto krystaly mají velmi vysoké světlo, jsou aktivní a připraveny nám pomoci v udržování osobních vibrací a také otevření se novým vyšším energiím, které skrze nás chtějí prostoupit...

Naprosto unikátní krystal, který se objevil, neboť v sobě nese VODU ! Je tam ukotvená bublinka vody přímo v akvamarínu, což je naprostá unikátnost. Vysoké dávky Světla v propojení s informacemi Vody. 

Akvamarínový chrám v sobě nese a obsahuje vodu starou několik milionu let...nesou Prvotní Prapodstatu a čistotu Záměrů i plánů Duší. Nepokřivení a absolutní sílu, Pradávnou ZDROJOVOU moudrost, kde je všeobsahující KLID... Klid v hloubi naší podstaty, neboť vše se DĚJE.

Slovy absolutně nepředatelné, jedná se o silné Vědomí, které zároveň nese neustále aktualizující se informace, Nové kódy, Nová Doba, Nová Zem. Propojení Vývoje Duše a zkušeností s naprosto Novými energiemi pulzujícími na Zemi a ukotvené v krystalickém Vědomí. 

Nádherný akvamarínový chrám, akvamarínové město, komunikující s akvamarínovým chrámem vyšší dimenze a nanebevzatým mistrem El Morijou.

Akvamaríny z vysokých čistých hor jako vyšší vibrace modrého světla obsahující posvátnou Pravdu a Zdrojové Vědomí uchované v horských nebesích. Nesoucí Čistotu a neposkvněnost. Vibrační Komunikátor.

Akvamarín se světelným chrámem je v první řadě propojený s komunikací a předáváním světelných kódů a informací potřebné pro naše ukotvení. Jsou zde klíče pro pozvedávání našich osobních vibrací, každodenní práce s fyzickým tělem a jeho prosvětlování, aktivaci spínačů a působení na světelná těla...

Akvamaríny jsou krystaly, které nám napomáhají v udržování a v rychlém zvýšení našich osobních vibrací. Jsou vhodným krystalem, kdy paprskovým světlem je umožněna komunikace se světelnými bytostmi, hvězdnou rodinou a v dnešní době také komunikaci s naší mateřškou lodí, plavidlem, jenž je nyní blízko Země...

Je to jeden z nejsilnějších, vysokovibračních energetických krystalů, aktivátorů a spouštěčů, pro ty, kteří jsou připraveni. Tento kousek je pro toho, koho akvamarín volá již delší dobu a cítí, že by měl mít u sebe nějaký větší kousek.

Energie, informace a klíče, kódy v krystalu nejsou k slovnímu předání, tento krystal vás zavolá a vy budete vědět.

Jeho vysoká energie nás prosvětluje na všech úrovních, tento krystal je jako světelná krystalová sprcha, která nás udržuje ve vysokých vibrací a Vědomí. Zároveń jeho světlo nám bude zobrazovat vše, co máme ukončit, čeho se máme pustit, co odevzdat a také co přijmout, co si dovolit, čemu se otevřít. A to velmi rychle, neboť je potřebné naše silné Vědomí a Tvůrcovská energie. Přijetí odpovědnosti a konání každoddení práce Světlu.

Tento silný krystal může spustit rekalibraci fyzického těla a také přivolat hlubší očistu spojenou s teplotami, zimnicí, průjmy, únavou, horečkami, bolestmi fyzického těla... toto jsou normální očistné procesy, je potřeba pít více vody a nechat jeho energii projít, propojit se s ní...

Jako enhydro krystal se jedná opravdu o světový unikátní kousek. 

1,22 Kg


63 363,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ