Vogel ametyst

Vyprodáno

Ametystový Vogel krystal 12 paprsků pro Vyšší energetickou práci pro povolané...

Od úplňku, po dnešní portálový den, byla ukotvena a aktivována posvátná krystalická geometrie vedoucí k Předání, Aktivaci nových Projektů Země, které se zda mají REALIZOVAT.

Jako blesk z čistého nebe můžete být povolání do nových energií, plánů a projektů, které vám přijdou a ke kterým budete Průvodci vedeni.

Mohou to být projekty, o kterých jste vůbec nevěděli, ani nepřemýšleli, avšak vám budou dávat tak hluboký smysl, že vaše Duše bude chtít přistoupit k realizaci.

Mnohé Duše portálem 12-12 dojdou k určitému dokončení a ReAktualizaci svých plánů a poslání, neboť ne všechno, co jsme si nastavili je v dnešní době kolektivně možné.

Na mnoho z toho, co neseme a máme konat, ještě nejsme připraveni osobně, či kolektivně...

Avšak portálem 12-12 dojde k zarovnání a aktualizaci plánů a poslání, které jsou nyní uchopitelné jak pro vás, tak Lidstvo a které jsou propojeny s TVŮRČÍ ENERGIÍ.

Mnoho z vás bude povolaných do sfér mezi ,,odborníky, kteří věci se věci dlouho učili. Vy tam však vkročíte s Božskou jiskrou a touhou Srdce. A ač nemusíte mít znalosti, je to Právě to VYŠŠÍ VEDENÍ, které vás sem poslalo, abyste do této sféry vnesli NOVÝ pohled a tím mohlo vzniknout něco Zázračného.

Nebojte se jít kdekoliv, i mezi ty největší odborníky, tam kde vás to volá, do čeho máte jít, čeho máte být součástí. I když tomu plně nerozumíte, zbavte se pochybností a strachů, které vám mohou vyvstávat a propojuje se s Průvodci a žádejte o vedení... Nechte se Průvodci vést přesně tam, kde vaše Duše touží být.

Může to znamenat dokončení určitých cyklů a začátek něčeho Nového, Tvůrčího a pro vaši Duši tak radostného.

Buď otevřený vjemům, které ti v tyto dny chodí co se kolem tebe děje, o čem lidé v tvé blízkosti, i noví lidé, které potkáš, mluví... co je v tvém magnetickém poli aktivní a jaké zprávy ti průvodci skrze ostatní fyzicky mohou předat.

Až přijde božský impulz Nového Konání. Na nic nečekej a udělej ! JAKÝKOLIV ! krok, klidně malý, ale udělej ten krok jako znamení Vesmíru, že do toho jdeš a že jsi PŘIPRAVEN

0,23 kg

2 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ