Záhněda drůza + sagenit

Vyprodáno

Velmi výjimečný kousek a luxusní kombinace sbírkového krystalu katedrálové záhnědy s hojným počtem nádherných sagenitových hvězdic. Sagenitu se jinak říká rutil, ale také venušiny vlasy nebo amorovy šípy.

V propojení se záhnědou se jedná o velmi silnou, unikátní energii, jenž nám pomáhá prosvětlovat a aktivovat naše fyzické tělo, jako dokonalý nástroj, jenž nám byl dán. Uvědomění, že každá buňka, i orgány spolu komunikují a že je uvnitř nás takový malý velký Vesmír, to vše my jsme. Jsou tou každou buňkou a prostorem, naším tělem. 

A tak nás tento krystal propojuje se všemi částmi nás samých, kterých si ani nemusíme být Vědomi. To vše se společně chce povznést na jinou úroveň a ve spolupráci ještě víc zvýšit své vibrace...

Světelné zlaté šípy dokáží velmi silně v propojení se záhnědou působit na naše světelná těla, která mohou velmi silně rozkmitat, zvednou vibraci, a tím se dostat do jiných stavů, především při meditaci, ale také při vědomém astrálním cestování nebo komunikaci s vyššími vibračními sférami. Neuletět, ale to vše prožívat fyzicky v našem těle jako neoddělitelnou součást našeho Já.

Sagenitové hvězdice také nesou napojení na centrální galaktické Slunce a jeho kódy, které skrze krystal můžeme v nezměněné formě přímým paprskem stáhnout. Kódy Slunce nesou zdroj Života a Růstu na Zemi.

V napojení na naše Slunce je zde rozpománání na hvězdou bránu Slunce, kterou mnoho bytostí přišlo na planetu Zemi, kde si sami vybírali své úlohy a poslání jako hvězdné duše, které zde poprvé přišli do této sluneční soustavy z mnohých dalekých míst. Je to propojení s linií ,,času,, neboli bodů, které jsem zažil před vstupem do portálu slunce... 

0,3 kg

2 450,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ