Záhněda Hologram Madagaskar

Vyprodáno

Unikátní záhněda z Madagaskaru jako krystal do ruky, který je propojen s vodní energií, informacemi a hologramy, které jsou spojené především se Zemskou akášou a napojením na bytost Gaiu pro předání nejen historie Země, ale také toho, co můžeme vykonat a jak můžeme pomoci na cestě Vzestupu lidstva i naší Země. 

Tato záhněda je kontaktní a spouští přenos informací pokud se drží v rukou. Její světlo působí na naše energetická centra, aby byla prostupná energiím, které k nám putují a mohli jsme tak dané informace vůbec přijmout.

Krystal nám připomíná veškeré zázraky, které jsme zažili, to, co jsme vykonali, komu všemu už jsme pomohli, abychom se více ukotvili ve vděčnosti k sobě samým.

Světelná záhněda a její paprsky nám předávají, abychom se na Zemi cítili jako doma v souladu s naším životem, neoddělovali duchovní svět od našeho fyzického života, ale vše propojili do rovnováhy, do našich vztahů, kde si můžeme dovolit být plně sami sebou na všech rovinách.

Zároveň je světelná záhněda propojena s vyššími sférami, pomáhá nám v otevření a komunikaci a stažení určitých poznání do našeho života.

0,61 kg

3 355,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ