Záhněda ISIS - Databanka 3,313 Kg

Vyprodáno

Mistrovská záhněda ISIS jako živoucí Kosmická databanka, pulzující, živoucí a promněnlivá energie. Tento krystal je propojený s mystickým číslem 13 a jejich energiemi. I váha 3,313 kg má svůj dokonalý význam. 

Záhněda v sobě nese a odráží nejvyšší principy Vědění. Proces dokončení, ve kterém se odráží Vesmírná dokonalost, do které vstupuje další, nikdy neočekávaný prvek, jako blesk z čisého nebe - Božský Zásah, něco, co se vymyká všem dosavadním principům, Věděním, událostem a všemu, co má nějaký řád nebo předpoklad. 

Tohle je mystická 13. 

Energie nad vším tím, co je pevné, má řád a dává význam. Je to poznání samotného Boha a promněnlivého principu, všech nečekaných událostí a zázraků. Tento princip dokáže bořit ty nejpropracovanější a nejpochopenější energie, abychom poznaly onu Vyšší Moc nad Kosmickým principem. 

Být ohebný všemu, co přichází. Můžeme vidět zcela jasně své další kroky, můžeme vidět jistě svou cestu i v jiných dimenzích, avšak jen ten, kdo přijímá v pokoře a lehkosti tento Božský zásah, pochopil zároveň Tvůrčí princip a může v pokoře a přejít do Nových Bran poznání, proplouvat s radostí Poznáním.

Záhněda jako Databanka je propojena s Mistry Záznamů, Kosmickými Knohvníky, Spisovníky, Mistry Vědění a energií Zdrojového Věděním plánu Stvořitele. Můžeme stahovat, zjišťovat a objevovat informace, zemského a kosmického původu, které nám zajímají nebo chceme objevovat, se kterými jsme propojeni. Informace nejen o nás, ale také i pro druhé lidi, kteří za námi příjdou svou svobodnou vůlí a propojí se s krystalem ke čtení a stahování pro čistý záměr - Nejvyšší Dobro. 

Krystalický Mistr je Vědomá bytost, která se umí sama očišťovat. Jeho práce a ukotvující energie je stále aktivní, nejen pro nás, ale také pro koleketivní energie a naši matku Zemi, se kterou je v jádru skrze Zemské krystaly propojen. 


13 313,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ