Lemurská záhněda katedrála + channeling krystal

Vyprodáno

Nádherná surová světelná lemurská záhněda jako katedrála, která má hlavní krystal channalingový.

Většinou jsou katedrály propojené s uchováním určité specifické energie a také Věděním jako takovým. Skrze krystalické Vědomí se mohu napojovat na chrám, kde mohu načerpávat, vzdělávat se, hledat odpovědi nejen na mé osobní otázky, ale otázky MnohoVesmíru. Mohu přijímat a ukotvovat své poslání svou esenci na Zemi a nechat se otevírat, přijímat na všech úrovních. Pochopit sám sebe skrze galaktické Vědomí.

Důležité předání je JÍT SVOU VLASTNÍ CESTOU. Ať už je předpokládaný vývoj naší duše jakýkoliv, to poslední slovo máme v sobě a tak můžeme každý den vše změnit a jít naprosto jinou a neočekávanou cestou, tou, která nám je nyní příjemná, která je s námi, ale i s těmi nejbližšími v souladu.

Pokus se osvobodit a vytvořit Nové světelné stopy a nové techniky na Zemi, tak jak to v radosti a v lehkosti přichází.

Bořit veškerá stará přesvědčení ve všech oblastech. Udělat si vše po svém neboť toto omezení vzniká v nás.

Tento krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem a chtěl by znovu stáhnout Vědění a dary, které v této době obsáhl. Je zde síla odhodlání, že nic nedokáže zastavit váš posun Vpřed. Je zde ukotvení a pochopení toho, s jakou přesností jste vedeni, jak máte postupovat, jak věci pozorovat a organizovat.

Channeling krystal přichází jako průvodce pro stahování informací, které se týkají jak naších osobních informací, tak těch kolektivních.

Učí komunikovat a přijímat správně informace, které bychom si měli potvrzovat především přes naše Srdce. Přijímat informace, které můžou mít různý charakter, naučit se poznat tyto energie a pocity, které u nich vnímáme, a tím si být pak snadněji jistí v tom, s kým a čím vlastně komunikujeme...

Záhněda má 0,7 kg 


3 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ