Záhněda Lemurská, kódová + mnohofantom

Vyprodáno

Surová, velká lemurská záhněda, která na sobě nese také kódy a v sobě mnohofantomy zelené esence, které jsou propojeny s léčivou energií. Krystal je také velmi propojený se stabilitou - vlastní základnou, pocitem bezpeční, a tak i na tomto krystalu vznikla nová krystalizace, začaly zde růst nové malé krystaly nesoucí nové vědomí...

Zelená esence nás prostupuje a velmi uklidňuje, nalazuje na to, že je všechno v pořádku a že pokud opravdu chceme, věci se změní, vyléčení je možné. Sebevědomí, pochopení situace a přijetí naší síly, přijetí Víry.

Záhněda je zde pro ukotvení duchovního vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním. Je pro lidi, kteří někdy mají pocit, že na Zemi nepatří nebo si své uzemnění neumí ani představit.

Krystal nás učí přijímat hmotu, své tělo, systém, řád, vyrovnávat duchovní stránku a běžné fungování, aby jsme měli život v souladu.

Záhněda bude vysílat své informace, ale zároveň energie k ostatním, kterým pomáháme, aby se mohli narovnávat do své podstaty, posvátné geometrie fyzického těla v souladu s dalšími našimi těly. Aby si načetli správný otisk a mohli se tak podle něj přeuspořádat...

Krystalická proměna skrze naše fyzické tělo, v propojení s úrovni DNA.

Krystal nás také otevírá léčení těch nejhlubších energiích v nás, propuštění bolesti, smutku, nenaplnění, samoty vzniklé jak na Zemi, které mohou být propojeny s určitým zacyklením, tak galaktickým mimo ni.

Jedná se zároveň o Lemurský krystal, který tak jako ostatní otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí a také propojení s lumurskými bratry a sestrami.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti...

Tento větší krystal záhnědy je jak pro naši osobní práci, ale také už pro práci ve skupině, či s ostatními...

0,77 kg

4 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ