Záhněda Lemurská oboustranná hůl + fantom

Vyprodáno

Nádherná Lemurská záhněda jako mistrovská hůl, jenž je oboustranná a má tak oba toky aktivní. Jako to záhněda Lemurská, která zde přichází s velkou zdrojovou silou, je zároveň nositelem moudrých zemsko-kosmických fantomů.

Tento mistrovský kousek surového krystalu je také propojen s lemurijským učením, s lemurským bratrstvem a sesterstvem. Mnohé technologie, léčivé techniky, umění, pochopení čísel a symbolů se nám teprve odkrývá... nejen pro naše kolektivní dobro Lidstva, ale také použití všech těchto technik již v 5D realitě, kde si uvědomíme další formy a principy životě. 

Vše by se mělo snadněji ukotvovat a začít zde používat.

Tato mistrovská záhněda samozřejmě tak jako ostatní vysokovibrační krystaly záhněd pomáhá ukotvovat na Zemi nové informace, energie a kódy, které na Zemi přicházejí, aby vše nové, co přichází na Zemi bylo ukotveno v krystalové mřížce a začaly se tak věci rychleji měnit používat.

Pokud tyto nové energie projdou navíc skrz fyzická těla, energie mnohonásobně rychleji narůstá, což je v tuto dobu velmi důležité...Tak i tento krystal dokáže stáhnout obrovské množství energie - síly, a tak je pro ty, kdo tyto energie již ustojí nebo jsou na ně zvyklí :)

Vnímat svůj střed, svou energii bez iluzí, bez zátěží rodových, kolektivních, být ve svém osobním portálu, svém světle, ponořen do hloubky svého Srdce.

Zobrazit, co jsou iluze, zobrazit, co jsou strachy a pochybnosti nebo sebeponížení, vzdání a přenechávání osobní síly. Abychom pochopili a naladili se ty Vesmírné - Zemské cykly, zákonitosti, které opět již chceme používat.

My jsme ti, jenž zažívají zkušenosti, které jsou nepopsatelné, každý z lidí nese svůj ojedinělý životní příběh, který je součástí celého Jednotného celku božského Vědomí - Zdroje a tyto příběhy nyní ukončují svůj lidský cyklus a vstupují do Nové fáze.

0,5 kg

4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ