Záhněda mistrovská portálová - 2,1 kg

Vyprodáno

Mistrovská záhněda, živoucí sloup Vědomí, s vnitřním světelným portálem, který je v krystalu ukotvený.

Vnitřní energetický portál není napojený na jedno místo, ale působí jako hvězdná brána pro vaše vyšší Já s místy, které nás volají, které jsou s námi propojené, kde může docházet k předávání, ale také rozpomínání, či odkrývání jiných paralelních realit.

Je průvodcem také při astrálním cestování a umožnění propojení jemnohmotných realit a putování časem a prostorem. 

Záhněda v sobě nese a odráží principy Zdrojového Vědění a Proces neustálých změn a vývoje. Nic není stálé, nic není tak, jak se zdá, neboť neustále otevíráme své Vědomí, neustále jdeme dál a rozšiřujeme své Světlo skrze další časy, prostory, a tím i zkušenosti ostatních bytostí, planet, galaxií...

Je potřeba být stále otevření novým věcem, a ač v sobě něco ukotvíme a pochopíme na něco přijdeme, i v tomto případě je vždy dobré nechat část otevřenou, neboť u mnohých věcí pro nás jasně daných pak uvidíme i další slupku cibule...

Krystalický Mistr je Vědomá bytost, která se umí sama očišťovat. Jeho práce a ukotvující energie je stále aktivní, nejen pro nás, ale také pro kolektivní energie a naši matku Zemi, se kterou je v jádru skrze Zemské krystaly propojená.

Krom portálové energie je záhněda propojena s rekalibrací fyzického těla a přeměnou buněk, narovnání komunikace systému světelného mozku a Srdce, obnovení a napojení vláken DNA. 

Při přijetí tohoto krystalu, tak může vyvstat očista těla, je vhodné pít dostatek vody nebo bylinkových podporujících čajů a protahovat se. 

Můžete cítit změnu teplot (zimnice), bolesti zad a páteře, kde bude docházet k uvolňování bloků (krční páteř), tlak na hlavě a spáncích a třetím oku. Nespavost nebo naopak únava. Mohou bolet nohy a to především žíly, neboť mnoho informací neseme v naší krvi. Je to tak v pořádku, nechte tyto energie projít a pokud můžete dechem a jemným pohybem uvolňujte. 

Je to mistr, který bude individuálně své energie vysílat k těm, kteří se s ním propojí. Může být tak krystalem pro pár, neboť portál je šablonou, která se mění podle toho, kdo s krystalem komunikuje a co mu má být předáno, v danou chvíli ukázáno. Pokud to ale cítíte, může to být osobní krystal pouze pro vás. 

2,1 kg

9 990,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ