Záhněda + zlatý rutil

Vyprodáno

Nádherná záhněda světelných sfér, jenž se v krystalu zobrazují je protknutá hojným počtem nádherných sagenitových světelných šípu. Sagenitu se jinak říká rutil, ale také venušiny vlasy nebo amorovy šípy. Jedná se o výjimečnou kombinaci.

Záhněda zastupuje ukotvení galaktického Vědomí na Zemi. Otevření se Nekonečnosti naší Duše, propojení Vyšších Já, jenž právě nyní mohou být v různých sférách na různých místech s různými posláními, avšak stále jsme to v té oné jednotě MY a Srdce je Portálem, kdy můžeme tu nekonečnost vnímat v sobě a zde ji ukotvit.

Rutil v propojení se záhnědou má krásnou a unikátní energii, jenž nám pomáhá prosvětlovat a aktivovat naše fyzické tělo, jako dokonalý nástroj, jenž nám byl dán. Uvědomění, že každá buňka, i orgány spolu komunikují. 

Světelné zlaté šípy dokáží velmi silně v propojení se záhnědou působit na naše světelná těla, která mohou velmi silně rozkmitat, zvednou vibraci, a tím se dostat do jiných stavů, především při meditaci, ale také při vědomém astrálním cestování nebo komunikaci s vyššími vibračními sférami. Neuletět, ale to vše prožívat fyzicky v našem těle jako neoddělitelnou součást našeho Já.

Křišťál je broušený, ale část u sagenitových šípů byla ponechána surová, zároveň jsou ponechány surové šestistranné klíče krystalu, kde můžeme přikládat palec a tím krystal otevírat...

0,4 kg

2 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ