Záhněda s fantomem

Vyprodáno

Nádherná světelná záhněda, která v sobě nese fantom, který je propojený s moudrostí zemsko - galaktickou. 

Záhněda a jeho moudrost přináší informace a energie pro uzdravení planety Země a také pro otevření léčitelských schopností, které nese každý z nás. Je to pochopení odlišnosti a nalezené harmonie. 

Záhněda nám pomáhá pro ukotvení duchovního vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním. Je pro lidi, kteří jsou více éteričtí a někdy mají pocit, že na Zemi nepatří nebo si své uzemnění neumí ani představit.

Záhněda špička nás učí přijímat hmotu, své tělo, systém, řád, vyrovnávat duchovní stránku a běžné fungování, aby jsme měli život v souladu.


1 000,00 Kč

OBECNĚ ZÁHNĚDY

Jedny z nejúčinějších krystalů, které nám pomáhají v ukotvení, propojení se se Zemí a ukotvení Duchovního vědění do našich fyzických těl.

Vše, co jsme na naší cestě získali, načerpali, zjistili, bychom měli uvést i do praxe, aby se to vše projevilo v našem životě. Můžeme putovat časy, dimenzemi, propojovat se s vyššími já, komunikovat a mít vize jak pro sebe, pro ostatní, pro zemi, ale důležité je to žít Teď a Tady v běžném životě, přirozeně v lehkosti.

Záhnědy jsou velmi silnými společníky na to, abychom to vše ukotvili v sobě, v naší buněčné paměti, DNA, aby se Nové poznání dostalo až do fyzického těla, a tím se mohla změnit naše stávající realita. Jsou to moudří rádci a ukazují nám, že mi sami jsme mistři, Tvůrci naší vlastní reality a to, co cítíme, bychom měli vykonat.

Jak nahoře, tak dole.

Krystaly záhnědy jsou nositeli velmi silného světla, jsou stejně jako křišťály vhodné téměř na každé využití, pokud jsou to navíc strážci záznamů, mají důležitá poselství pro tuto dobu. učí nás přijmout jak světlo, tak temnotu jako jeden celek a mohou nás vzít do hlubin sebe sama, kde se skrývají odpovědi na naše otázky. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ