Záhněda s rutilem

Vyprodáno

Nádherná špice záhnědy, která je protknutá hojným počtem sagenitových světelných šípu. Sagenitu se jinak říká rutil, ale také venušiny vlasy nebo amorovy šípy. Jedná se o výjimečnou kombinaci. jenž zlatým světlem prostupuje energie drahých kamenů a zesiluje jejich toky.

Záhněda zastupuje ukotvení galaktického Vědomí na Zemi. 

Otevření se Nekonečnosti naší Duše, propojení Vyšších Já, jenž právě nyní mohou být v různých sférách na různých místech s různými posláními, avšak stále jsme to v té oné jednotě MY a Srdce je Portálem, kdy můžeme tu nekonečnost vnímat v sobě a zde ji ukotvit.

Rutil v propojení se záhnědou má krásnou a unikátní energii, jenž nám pomáhá prosvětlovat a aktivovat naše fyzické tělo, jako dokonalý nástroj, jenž nám byl dán. Uvědomění, že každá buňka, i orgány spolu komunikují.

Světelné zlaté šípy dokáží velmi silně v propojení se záhnědou působit na naše světelná těla, která mohou velmi silně rozkmitat, zvednou vibraci, a tím se dostat do jiných stavů, především při meditaci, ale také při vědomém astrálním cestování nebo komunikaci s vyššími vibračními sférami. Neuletět, ale to vše prožívat fyzicky v našem těle jako neoddělitelnou součást našeho Já.

0,35 kg

2 270,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ